1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuca lewego mojej mamy
Marcin J

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-31, 18:03   Temat: rak płuca lewego mojej mamy
Przyjmij wyrazy wspolczucia, obie dzielnie walczylyscie.
Zycze duzo sily w tym ciezkim okresie dla Ciebie i Rodziny.
  Temat: rak płuca lewego mojej mamy
Marcin J

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-04-22, 09:35   Temat: rak płuca lewego mojej mamy
Niestety ale prawdopodobnie to postep choroby, chemio/radio terapia w jakims stopniu, wiekszym lub miejszym spowalnia postep choroby, u mamy wyczerpano wszystkie srodki walki z ta choroba, choroba zaczela sie rozwijac i atakowac inne narzady.

Przy przerzutach do OUN zasadne bylo by paliatywne naswietlenie OUN, ale Mama nie zgodzila sie na TK...

Do radioterapi kwalifikowani sa pacjeci w dobrej kondycji fizyczne, prawdopodobnie w tej chwili mama juz sie nie kwalifikuje do naswietlen.

Dobrze ze macie opieke HD, oni w tym momecie wam pomoga.

Przykro mi ale z twojego opisu a mojego doswiadczenia podczas walki z ta choroba wyglada to na koncowy okres choroby, mam nadzieje ze sie myle i tak tez bym chcial ale musisz sie nastawic na najgorsze.

Przeczytaj sobie moj watek jak i kilka innych, objawy wydaja sie identyczne.

Odnosnie pozostawienia w szpitalu lub nie, uwazam za sluszna Twoja decyzje, Mama nie godzila sie na badania, medycyna wyczerpala srodki mogace pomoc, a w domu Mama czuje sie bezpiecznie, jest u siebie, w swojim lozku, przy bliskich... bardzo wazny jest spokoj psychiczny, a szpitale wiadomo sa dolujace, zwlaszcza oddzialy ludzi smiertelnie chorych.

Zycze duzo sily
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group